5 Haziran 2023

Kategori

Paylaş

1,3 dakikada okuyabilirsin.

Categories: Teknik

Paylaş

Tek Tıkla Entegrasyon

OptiTrack Metagloves, dünya çapında oyun ve animasyon profesyonelleri tarafından kullanılan hareket yakalama yazılımı Motive 3.0 ile çalışacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. OptiTrack sistemini MANUS parmak hareketleri yakalama sistemi ile güçlendirerek projelerini bir üst seviyeye taşı.

Yepyeni Quantum İzleme Teknolojisi

OptiTrack Metagloves ile Quantum algoritması ile doğrudan Motive 3.0’e bağlanarak parmak hareketi yakalama verilerinizi minimum efor ile iyileştirebilirsin.

Quantum sensörleri dijital ortamda el iskeletini doğru bir şekilde oluşturmak için hareketi hassas bir şekilde ölçer. Manyetik alana dirençli olan sensörler dış ortamdan etkilenmeyerek en doğru veriyi elde etmene yardımcı olur.

İhtiyacına Göre Beden Seç

1. Yapışkan Parmak Bantları

  Parmak bantları parmak uçlarının yapışkanlı yüzeyi sayesinde tutunur. Bu sayede Quantum sensörlerin uzun kayıtlarda parmakta sabit durmasını sağlar.

  2. Parmak Çorapları

  Parmak çorapları parmak uçlarının üzerinden giyilir. Quantum sensörleri üstteki montaj klipslerine takılır.

  Kesintisiz Kayıt Al

  Quantum Metagloves, kesintisiz bir iş akışı sağlamak için değiştirilebilir Li-Iyon bataryalar ile birlikte gelir. Tam şarjla 3 saat kesintisiz olarak kullanılabilir. Eldivenler USB Type-C bağlantı noktası üzerinden harici bir güç kaynağıyla da çalıştırılabilir.

  Aynı anda 6 adet pil, 2 saat içinde tamamen şarj olur. Şarj istasyonu aynı zamanda Prime X ve Pro Tracker pilleriyle de uyumludur. Böylece Metaglove ve SteamVR Pro Tracker pillerini aynı anda şarj edebilirsin.