Euleria Home nedir?

Ortopedik, nörolojik ve travmatik rahatsızlıkları bulunan hastalara kişiselleştirilmiş bir egzersiz program sunan tıbbi bir cihazdır.

Euleria Home, hastaların rehabilitasyon programlarına uzaktan da devam edebilmelerini sağlar. Mobil uygulaması sayesinde hastayı yönlendirilebilir ve egzersiz sonuçları kolaylıkla raporlanır. TeleRehab teknolojisiyle uzman, hastası ile görüntülü olarak iletişime geçebilir.

Euleria Home ne işe yarar?

Uzmanın, hastasına uzaktan ulaşmasını ve hastasını izlemesini sağlar. Sistem, giyilebilir bir sensör ve uzman tarafından oluşturulan egzersiz/terapi programı içeren bir tabletten oluşur.

Ayrıca uzman-hasta arasında görüntülü arama yapılabilir, video kaydedilebilir ve yerleşik sohbet özelliğini kullanılabilir.

Euleria Home nasıl çalışır?

Sensör, vücuda takılan banda yerleştirildikten sonra hasta tabletten uygulamayı başlatır. Ekranda gösterilen video rehberini takip ederek egzersizleri yapmaya başlar.

Aynı zamanda, sensör tarafından ölçülen hareketin gerçek zamanlı görsel-işitsel biyolojik geri bildirimi, belirlenen hedefe göre egzersizin ne kadar iyi gerçekleştirildiğinin farkına varmalarına yardımcı olur.

Euleria Home kutu içeriği

  • Uzmanlar için web yönetimi

  • Özel uygulama içeren tablet
  • Sensör ve elastik bant kiti

Bunlarla beraber kullanılabilir